Vývoj a výroba nových kreativních, reklamních, firemních stojanů
na podporu prodeje. Tvorba nového designu v 3D.


NAŠE KVALITA, RYCHLOST REAKCE NA VÁŠ POŽADAVEK,
SPOLEHLIVOST, PŘÍZNIVÉ CENY - KLÍČ VAŠEHO ÚSPĚCHU
Nákupní košík
Množství: 0 ks
Cena: 0
Cena je bez DPH, bez poštovného a balného!
česká verze english version deutsch version slovenská verze polská verze

Nacházíte se: Úvodní stránka » E-shop

Výročí Klokánku v Kroměříži

22.10.2013
Klokánek, prezentace 18. října v pátek odpoledne v kroměřížském Domě kultury oslavil Fond ohrožených dětí patnáctileté výročí existence Klokánku v Kroměříži. Fond ohrožených dětí je největší neziskovou organizací v České republice, která pomáhá týraným, zanedbávaným, zneužívaným, opuštěným a jinak ohroženým dětem. Naše firma jako jedna ze sponzoru byla na slavnost pozvána a obdržela ocenění za dlouholetou spolupráci.

Ve vestibulu Domu kultury naše firma prezentovala část svého výrobního programu.
celá aktualita 

Skladové zásoby

08.10.2012
Zvětšili jsme prostor skladu, pro rychloobrátkové zboží, jako jsou stojany na prospekty, stojany na pohlednice, stojany na realitní noviny, stojany na kolo, skládací stojany na barely, samoobslužné koše, prodejní stojany do obchodu, segmentové koše, koše na zboží, drátěné sítě, drátěné háčky, závěsné koše, paravany atd.
celá aktualita 

Akce

23.07.2012
Kovový stojan s kapsou Nabízíme Vám Kovový stojan s plexi kapsou 3 x A5. Stojan je vhodný na letáky a volné listy formátu A5. Nově za nižší cenu! Cena stojanu: 1099 Kč (Ceny jsou bez DPH)
celá aktualita 

Koš na tenisové míčky - jarní akce

26.03.2012
Právě probíhá jarní akce pro tenisové kluby a přicházíme s nabídkou košů na tenisové míčky a dalších výrobků jako jsou např. koš malý na míčky, koš střední na míčky, stojan na informační prospekty a odpadkový koš s použitím igelitového pytle. Jelikož jsme výrobci, nabízíme nejnižší cenu na trhu s garancí vrácení cenového rozdílu. Tyto koše mají povrchovou úpravu z polyethylenu, která zabezpečuje vysokou životnost produktu i během užívání ve venkovním prostředí. Stojan na tenisové míčky má skládací nohy pro snadný přenos a sběr míčků.
celá aktualita 

Drátěné stojany

10.11.2010
Háčky, sítě
celá aktualita 
Copyright 2010 Horma drátěný program
realizace: w-software.com      výměna odkazů